top of page

ייעוץ זוגי בחריש ובזום

מתעניינות בייעוץ זוגי? קודם כל, הרשו לי לברך אתכן על האומץ לשנות את חייכן.

בואו נבין רגע כמה דברים חשובים לגבי תהליך הייעוץ:

למי מתאים הייעוץ הזוגי?

קודם כל, זה מתאים לכולם!

אם אתם בזוגיות, בין אם אתם זוג טרי בתחילת דרכו, או זוג ותיק עם ילדים קטנים או גדולים, בין אם אתם מונוגמיים, א-מונוגמיים, להטב"קים, בדס"מים, פרק א' או פרק ב', חילונים או דתיים, או כל הגדרה אחרת - אשמח לקבל אתכם בקליניקה שלי ולראות כיצד אוכל לעזור לכם. הדרישה היחידה שלי היא שאתם תרצו ללמוד ותאמינו ביכולת שלכם להתפתח, כי שינוי אמיתי מגיע אך ורק ממוטיבציה פנימית.

בדרך כלל זוגות מגיעים לייעוץ לאחר משבר משמעותי, אבל אני מעודדת הגעה לייעוץ גם ובעיקר לפני המשברים הגדולים, גם כשהיחסים טובים ורוצים לעבוד על אתגרים מסוימים או לקבל כלים שיסייעו להתמודד עם המשברים שעוד יגיעו בהמשך.

Image by Candice Picard

אתם לא לבד!

מה התהליך כולל?

תהליך ייעוץ זוגי סטנדרטי מתחיל בהיכרות שלי איתכם, הזוג, בדרך כלל משם נתפצל לפגישות אישיות על מנת שאוכל להכיר כל אחד מכם טוב יותר, ואז נחזור לפורמט הזוגי ונתחיל לעסוק באתגר אחר אתגר.

כמובן שכל מקרה לגופו, אני אבנה לכל זוג את התהליך שמתאים לו ביותר, בשיתוף פעולה איתכם ובהסכמתכם.

מה עליכם לדעת לפני תחילת הייעוץ?

אין שום בושה בפנייה לעזרה כשהגעתם למבוי סתום בזוגיות, בדיוק ההיפך! הודאה בקושי ובצורך שלכם בקבלת ייעוץ זו הגבורה האמיתית. אתם לא צריכים להמשיך להתמודד לבד, רובנו לא למדנו איך לנהל זוגיות מיטיבה וטבעי מאוד שלפעמים נזדקק לכלים מסוימים על מנת לבסס זוגיות יציבה ומספקת יותר.

חשוב מאוד ששני הצדדים ירצו להגיע לייעוץ, ללא מוטיבציה פנימית לא תראו שום התקדמות. עם זאת, אני מבינה שלעיתים צד אחד מעוניין יותר בייעוץ מאשר הצד השני, לכן הצעד הראשון הוא הגעה לקליניקה, והמשימה שלי תהיה לבדוק אם אפשר לגייס מוטיבציה גם בצד השני. אם יש התלבטות אם נכון לפנות כרגע - דברו איתי ונחשוב ביחד.

אבל זה יקר!

אם יש קושי כלכלי, אשמח לשוחח איתכם, ולבוא לקראתכם בתשלומים נוחים או כל דרך אחרת שתקל עליכם, במידת הצורך. 

אבל מעבר לכך, חשוב לי לציין שלפעמים הוצאת כסף על ייעוץ זוגי יכולה לחסוך כסף בהמשך, משום שאם המצב ממשיך להידרדר ומגיעים לפרידה וגירושין - אז ההוצאות באמת יכולות להרקיע שחקים.
אני מ
אמינה בכוחו של תהליך הייעוץ זוגי, ומאמינה ביכולותיהם של בני אדם להתפתח ולהפנים כלים חדשים, מניסיוני לפעמים הפגישות האלה יכולות לשנות חיים שלמים.

ואם בן או בת הזוג שלי לא רוצים להגיע לייעוץ?

במקרים רבים אחד מבני הזוג אינו מעוניין בייעוץ, אבל אל דאגה, זה לא אומר שהכול אבוד. יש ערך גם בייעוץ אישי בנושא הזוגי, גם כשרק אחד מבני הזוג מגיע לקליניקה, מקבל כלים ומגיע לתובנות - ההשפעה מחלחלת לתוך הבית ולפעמים מובילה ממש לשינוי גם אצל בן או בת הזוג.

לכן אל תוותרו מראש, צרו איתי קשר ונראה איך אוכל לעזור לכם.

 

אז איפה נפגשים?

אנחנו יכולים להיפגש לייעוץ זוגי בזום, או בקליניקה שלי שנמצאת בביתי בחריש (קרוב לפרדס חנה). הקליניקה קטנה ואינטימית, שקטה ודיסקרטית - כל מה שנאמר בין כותלי הקליניקה נשאר בקליניקה (או בזום).

עוד על ייעוץ זוגי

ייעוץ לפני חתונה

יותר ויותר זוגות מבינים שלא צריך לחכות למשבר כדי לפנות לייעוץ - עדיף להקדים תרופה למכה!

אז  אם אתם עומדים לפני מיסוד הקשר, כדאי כבר להגיע לייעוץ ולקבל כלים לתקשורת מיטיבה בזוגיות, להתכונן למשברים שעוד יגיעו, ולהבין מה נדרש כדי לשמר זוגיות מיטיבה לאורך זמן.

זוגיות במשבר

בתוך כל זוגיות ארוכת טווח זרועים משברים, אך לעיתים מגיע אחד שמזעזע את כל המערכת ומאיים לפרק הכול. בגידה, אבל, פיטורין, או משבר גיל ה-40-50, לא משנה מה קרה - כל משבר יכול להיות הזדמנות לצמיחה מחודשת - ביחד ולחוד.

זוגות א-מונוגמיים

א-מונוגמיה מציבה מול זוגות אתגרים חדשים, כאלה שאף אחד לא לימד אותנו להתמודד איתם. אך כמו בכל אתגר זוגי, גם פה כמעט הכול פתיר כשיש תקשורת טובה, פתיחות ומוטיבציה לעבוד על הקשר.

bottom of page